|  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

آب و فاضلاب شهری یزد - معرفی کمیته تحقیقات

 
 

 تاریخچه: کمیته تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان یزد بر اساس بخشنامه معاون وقت وزیر نیرو در امور آب و فاضلاب به شماره 200/81463 مورخ 28/6/1375 با هد­ف هدایت و هماهنگی تحقیقات شرکت در زمینه های توزیع آب و جمع آوری، انتقال و تصفیه فاضلاب، ایجاد و ارتباط با مراکز پژوهشی داخلی و خارجی، فراهم آوردن زمینه های رشد و شکوفایی در امر تحقیقات، انتقال نتایج تحقیقات انجام شده و .در نهایت بالا بردن توان علمی پژوهشگران و دستیابی به استانداردهای مطلوب بهره وری با استفاده از امکانات داخلی شرکت تشکیل گردید.


این کمیته وظیفه تعیین خط مشی و سیاستگذاری فعالیت های تحقیقاتی و مطالعاتی مورد نیاز شرکت را بر عهده دارد . همچنین نظارت عالیه بر انجام فعالیتهای مربوط به تحقیقات و مطالعات بر عهده این کمیته می باشد. پیشنهاد و بودجه تحقیقاتی سالیانه شرکت و تبیین دستورالعمل پرداخت حق الزحمه محققین از دیگر وظایف کمیته تحقیقات شرکت است .در حال حاضر این کمیته با عضویت چهار عضو بیرون از شرکت و چهار عضو داخل شرکت به شرح ذیل مشغول به کار می باشد.

 

نام و نام خانوادگی مدرک تحصیلی سمت
علی اسلامی لیسانی علوم اقتصاد مدیر عامل (رییس کمیته)
عباسعلی فریمانی لیسانس عمران معاون مهندسی توسعه
علی اصغر سمسار دکترای عمران - گرایش آب خبره صنعت
منصور رفیعیان   نماینده دانشگاه
ناصر شریفی فرد لیسانس عمران معاون بهره برداری 
کاظم ندافی   نماینده دانشگاه 
علی جعفری لیسانس ریاضی کاربردی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی (دبیر کمیته)

 

4545 مرتبه
شنبه 10 مهر 1395