|  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

 معرفی کمیته تحقیقات

 
 

 تاریخچه: کمیته تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان یزد بر اساس بخشنامه معاون وقت وزیر نیرو در امور آب و فاضلاب به شماره 200/81463 مورخ 28/6/1375 با هد­ف هدایت و هماهنگی تحقیقات شرکت در زمینه های توزیع آب و جمع آوری، انتقال و تصفیه فاضلاب، ایجاد و ارتباط با مراکز پژوهشی داخلی و خارجی، فراهم آوردن زمینه های رشد و شکوفایی در امر تحقیقات، انتقال نتایج تحقیقات انجام شده و .در نهایت بالا بردن توان علمی پژوهشگران و دستیابی به استانداردهای مطلوب بهره وری با استفاده از امکانات داخلی شرکت تشکیل گردید.


این کمیته وظیفه تعیین خط مشی و سیاستگذاری فعالیت های تحقیقاتی و مطالعاتی مورد نیاز شرکت را بر عهده دارد . همچنین نظارت عالیه بر انجام فعالیتهای مربوط به تحقیقات و مطالعات بر عهده این کمیته می باشد. پیشنهاد و بودجه تحقیقاتی سالیانه شرکت و تبیین دستورالعمل پرداخت حق الزحمه محققین از دیگر وظایف کمیته تحقیقات شرکت است .در حال حاضر این کمیته با عضویت چهار عضو بیرون از شرکت و چهار عضو داخل شرکت به شرح ذیل مشغول به کار می باشد.

 

نام و نام خانوادگی مدرک تحصیلی سمت
اصغر ریاضتی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و ارشد HSE مدیر عامل (رییس کمیته)
علی جعفری  فوق لیسانس مدیریت اجرایی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی (دبیر کمیته)
عباسعلی فریمانی فوق لیسانس  عمران معاون مهندسی و توسعه 
جلال علمدار فوق لیسانس  عمران معاون بهره برداری 
کاظم ندافی دکتری بهداشت محیط نماینده دانشگاه 
محمد تقی قانعیان دکتری بهداشت محیط نماینده دانشگاه
سید امیر عباس علومی  دکتری مکانیک نماینده دانشگاه

 


کاربر ثبت کننده: تاریخ آخرین ویرایش: یکشنبه 24 اسفند 1399 تعداد بازدید:5363بار